KONST / Litografier / Färglitografi 11841040
nr 1184 1040
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Gröna Lund 2000. Signerad, numrerad 218/360, motivet: 46x38 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 maj 2018
kl 18:55:16
21/5 18:50:16
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö